Doszły do Ciebie słuchy, że sfinalizowanie umowy leasingowej to strasznie kosztowna i czasochłonna operacja? Obawiasz się nadmiaru dokumentów, trudnych sformułowań i na samą myśl odechciewa Ci się nowych inwestycji? Być może te informacje są prawdziwe, ale nie u nas!

zobacz Jakie to proste
gdy zaufasz wmbrokers

Przedmiot
leasingu

Punktem wyjścia przy każdym leasingu jest wybór przedmiotu leasingu. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować Ci atrakcyjne rabaty u naszych dostawców, przez co oferta będzie jeszcze korzystniejsza.

forma
finansowania

Leasing operacyjny, finansowy, a może kredyt? Każda sytuacja jest inna, gdy opiszesz nam swoją – pomożemy z wyborem najlepszej opcji.

Niezbędne
dokumenty

Wskażemy dokładnie co, kiedy i jak przygotować, po to, abyś Ty mógł w spokoju skupić się na swoim biznesie!

oferta

Raty balonowe lub liniowe, wysokość wykupu, wysokość wpłaty wstępnej, ilość rat… każdą ofertę przygotowujemy indywidualnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

ubezpieczenie

Zakup bez ubezpieczenia niesie z sobą ogromne ryzyko, więc aby zapobiec nieszczęśliwym wypadkom nasz dział ubezpieczeń pomoże w wybraniu odpowiedniego pakietu.

podpisanie umowy

Po podpisaniu umowy możesz cieszyć się nowym sprzętem!

Doradca podający dokumenty

Bezpłatna konsultacja nt. leasingu
dla Twojej firmy w 24h!

Chcesz dowiedzieć się jak możemy Ci pomóc zdobyć środki na inwestycje w firmie?

Zamów za darmo konsultację z naszymi ekspertami, którzy doradzą Ci i przedstawią najlepsze rozwiązania z zakresu leasingu.

Twoje dane są bezpieczne! Twój numer telefonu/e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie do kontaktu w w/w sprawach. Jeśli masz wątpliwości zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Zwróć uwagę, że nie wszystkie pola są obowiązkowe, więc możesz ograniczyć ilość przekazywanych danych do minimum.

Na naszej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Zapewniają one poprawne funkcjonowanie strony, narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.