Poznaj zespół naszych ekspertów!

Krzysztof Miluc

krzysztof miluc

W branży finansowo-ubezpieczeniowej pracuje od ponad 10 lat. Ekspertem czyni go zdobyte doświadczenie, którym chętnie dzieli się ze współpracownikami. Stawia na dobre relacje z klientami i rozwój.

Anna

anna JAŚNIUK

Sprawnie i szybko buduje relacje, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu z powodzeniem dobiera najlepsze rozwiązania dla swoich klientów. Cechuje ją odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie oraz profesjonalizm w sprzedaży.

Co nas cechuje?

Pełna obsługa

Nie przejmuj się formalnościami. Przeprowadzimy Cię przez proces zawarcia umowy leasingowej dbając o każdy jej aspekt w najdrobniejszym szczególe.​

Mobilność

Działamy na terenie całej Polski!

Dla nas nie ma ograniczeń. Mamy klientów w całym kraju od Gdańska po Zakopane.

Bezpieczeństwo

Pełna transparentność formalna. Brak "kruczków", "gwiazdek" czy "haczyków".

Bogata oferta

Leasing?
Pożyczka?
Kredyt?

Dopasujemy najlepszy produkt indywidualnie do Twoich potrzeb!

Profesjonalne doradztwo

Wiedza, którą zdobyliśmy przekłada się na jakość świadczonych usług, co w połączeniu z osobistym zaangażowaniem pracowników sprawia, że nie jesteśmy zwykłymi sprzedawcami - staramy się dla klientów być partnerami w biznesie.

TOP1

0% opłaty wstępnej
Wydłużony okres leasingu
Obsługa nowych działalności
Uproszczona procedura

Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że lepszej oferty nie znajdziesz!

Spotkajmy się w naszym biurze

Bezpłatna konsultacja nt. leasingu
dla Twojej firmy w 24h!

Chcesz dowiedzieć się jak możemy Ci pomóc zdobyć środki na inwestycje w firmie?

Zamów za darmo konsultację z naszymi ekspertami, którzy doradzą Ci i przedstawią najlepsze rozwiązania z zakresu leasingu.

Twoje dane są bezpieczne! Twój numer telefonu/e-mail zostanie wykorzystany wyłącznie do kontaktu w w/w sprawach. Jeśli masz wątpliwości zapoznaj się z naszą Polityką prywatności. Zwróć uwagę, że nie wszystkie pola są obowiązkowe, więc możesz ograniczyć ilość przekazywanych danych do minimum.

Na naszej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Zapewniają one poprawne funkcjonowanie strony, narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.